cool

Trzymamy kciuki za to, by Polacy powtórzyli sukces z października!

Z drobnymi kłopotami i z opóźnieniem piłkarska reprezentacja Polski dotarła do Frankfurtu na mecz z Niemcami. Powodem był wypadek, kiedy autokar wiozący reprezentację Polski potrącił mężczyznę.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-mecz-niemcy-polska-orly-juz-w-niemczech-wypadek-autokaru-z-k,nId,1879312#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Orły już od wczoraj są w Niemczech, gdzie po przylocie poznali murawę Commerzbank Areny we Frankfurcie nad Menem przeprowadzając swój pierwszy trening.

Nie obyło się bez kłopotów! Wczoraj z drobnymi kłopotami i z opóźnieniem piłkarska reprezentacja Polski dotarła do Frankfurtu na mecz z Niemcami. Powodem był wypadek, kiedy autokar wiozący reprezentację Polski potrącił mężczyznę.

Wystarczyła chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Tak było wczoraj w czwartkowy poranek pod jednym z warszawskich hoteli. Autokar, który miał zawieźć reprezentantów Polski na lotnisko potrącił mężczyznę obywatela Francji. Poszkodowany wylądował w szpitalu, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do feralnego zdarzenia doszło, kiedy autokar parkował pod wejściem do hotelu, w którym przebywali kadrowicze. Nieszczęśliwe wydarzenie opóźniło wylot „Biało-czerwonych” o blisko dwie godziny.

Dzisiejszy mecz w ramach francuskich piłkarskich eliminacji do Euro 2016 będzie można śledzić na prawie wszystkich kontynentach, komentarz z niego będzie prowadzony w wielu różnych językach, poczynając od polskiego, a kończąc na perskim czy indonezyjskim. Swoją osobną transmisję w lokalnych językach przewidziano w takich zakątkach świata jak Mozambik, Hongkong, Macao, Iran, Indonezja, Brunei, nie mówiąc już o Chinach, Japonii czy Izraelu. Takim zainteresowaniem mogą pochwalić się tylko największe sportowe imprezy świata. Głównie z powodu faktu, że nasz rywal to mistrzowie świata. Emocje jednak podgrzewa to, że Polska jest liderem grupy cool

Pierwszy gwizdek już za kilka godzin! Transmisja: piątek 04.09.2015 godz. 20:45!

My już śpiewamy! POLSKA BIAŁO CZERWONI … POLSKA BIAŁO CZERWONI … POLSKA BIAŁO CZERWONI …

Trzymamy kciuki za to, by Polacy powtórzyli sukces z października pozostając liderem grupy D cool

Podobne wpisy

Dodaj komentarz