kzkgop.jpg

1 listopada przejazdy za darmo! Nie kasuj biletu!

W niedzielę 1 listopada, wszyscy pasażerowie będą mogli podróżować wszystkimi liniami KZK GOP za darmo.

Dzień przed tj. w sobotę 31 października oraz w niedzielę 1 listopada, będą obowiązywały rozkłady jazdy KZK GOP’u jak w soboty. Wybrane linie dodatkowo będą specjalnie oznaczone jako „Wszystkich Świętych”.

kzkgop.jpg

Na terenie Gliwic przygotowane zostały również ułatwienia w dojeździe do cmentarzy. Autobusy i tramwaje pojadą częściej, zostaną także uruchomione dodatkowe linie, które będą kursować w Gliwicach.

W związku z dużym ruchem w tych dniach zachęcamy pasażerów do korzystania z dojazdu autobusami lub tramwajami. Jak informuje KZK GOP w tym celu pojazdy komunikacji miejskiej będą jeździły częściej i zostaną uruchomione dodatkowe linie.

Linie z oznaczeniem C  1 i 2 listopada wzmocnią połączenia do cmentarzy w Gliwicach tj. linią C1 dojedziesz na cmentarz Centralny z Trynku a linią C2 z placu Piastów, linia C3 pojedzie przez plac Piastów pod cmentarz Lipowy a linia C4 (okrężna) będzie kursowała pomiędzy placem Piastów – cmentarzem Lipowym – św. Wojciechem. Liniami dodatkowymi w okolicach cmentarzy będą: 57, 187, 259, 280, 692, 699, 702 i 692N.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz