e-pyskowice_trendy.jpg

e-pyskowice.pl | Trendy 2016 (ranking)

Specjalnie dla WAS stworzyliśmy ranking – co trendy jest w 2016 roku. Wzięliśmy pod uwagę kilka dziedzin od kuchennych poczynań, zdrowia po modę i technologię.

e-pyskowice_trendy.jpg

Oto te wybrane:

W świecie kulinarnym na topie 2016 pozostaje olej kokosowy, z awokado a także oliwy produkowane osobiście według własnych inspiracji. W tym roku starajmy się także bazować na zwykłych (prostych) i niezbyt wyrafinowanych daniach. Najzdrowiej dla WAS będą tak przyrządzone dania spożywane w małych porcjach pięć razy co dnia. Sprawdzone przepisy poznacie też w naszym dziale „Kącik kulinarny” a jeśli macie własny, którym chcecie się podzielić możecie nadsyłać do nas opisy wraz ze zdjęciami.

Sport to zdrowie! Odmiennie do ubiegłego roku, gdzie dominowały umieszczane na profilach społecznościowych zdjęcia jędrnych pośladków w obecnym roku będą się liczyć wyrzeźbione plecy. Aspekty dotyczące zdrowia, sportu poznacie odpowiednio w naszych działach „Zdrowie” lub „Sport” natomiast gdy chcielibyście się czymś podzielić z innymi o zdrowiu, nadsyłajcie do nas materiały, które WASZYM zdaniem są ważne.

2016 rok to koniec mody na dziury! Prosta i szeroka nogawka tzw. „top stan” to hit tego sezonu. Sportowe ubranie pozostaje dalej modne jednak w wersji luksusowej. Super dodatkiem pozostają okulary przeciwsłoneczne. Trendy kolory 2016 to różowy obłok na błękitnym niebie. Na bieżąco możecie śledzić hity mody odwiedzając nasz dział „Moda” a gdy masz inspirację, wyślij ją do nas a podzielisz się nią z innymi.

Jak co roku najbardziej do przodu zmierza technologia. Dziedzina obszerna, jednak w kwestii mediów, które też reprezentujemy, zwróciliśmy uwagę na najbardziej jej popularną klasę tj. fotografię. Modnym fotografem 2016 roku będzie, ten który w sposób naturalny wprost z „kliszy” bez retuszy i bez użycia softwaru do edycji odda sedno ujęcia fotografowanej osoby czy obiektu. Selfie musowo ma być podświetlone. W 2016 roku oczywiście trzeba też ładować sprzęt nie z sieci a energią słoneczną. Trendy pozostaniesz także gdy grać będziesz w staroświeckie gry planszowe i tatuując ciało.

Nasz adres e-mail to: pyskowicelike@gmail.com

PS.

Prawdopodobnie trendy są również oferty składane przez okolicznych fanów/mieszkańców na naszym wirtualnym targu. Masz profil Facebook to możesz też dołączyć klikając tu…

Podobne wpisy

Dodaj komentarz