e-pyskowice.pl | Zwycięstwo Remedium było w zasięgu ręki! Katastrofa na 16 sekund przed końcem meczu!

Piękny początek meczu, 1 minuta 40 sekunda i Tomasz Wolny na 1:0 daje prowadzenie zespołowi FC Remedium Pyskowice nad GKS Tychy.Remedium_vs_Tychy.jpg
W 6 minucie po faulu bramkarz Remedium Łukasz Lubczyński otrzymuje żółty kartonik. Rzut wolny i tyszanie remisują. Świetne tempo meczu, Mamuty w polu szaleją…

13 minuta strzał Łukasza Borowskiego i Remedium prowadzi 2:1. Pyskowicka Hala, kibice oszaleli! Jest 14 minuta i kolejny gol dla Pyskowic, strzela Łukasz Janicki i jest już 3:1. Emocjonujące wydarzenie, Mamuty jakby odmłodzone, akcja za akcją. Kolejny strzał Łukasza Janickiego i Remedium prowadzi z Tychami już 4:2. Na trybunach ogromna radość kibiców! Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Do końca meczu 4 minuty! Zanosi się wielkie zwycięstwo FC Remedium na własnej hali, przed własną niesamowitą publicznością. Nerwowo, na 240 sekund przed końcem meczu GKS Tychy strzela kontaktową bramkę. Kolejna akcja Mamutów jednak Pawlak nie trafia do pustej bramki gości i mogło być już po meczu. Minuta do końca meczu, pyskowiccy kibice wstają z krzesełek. Głośny doping. Po zamieszaniu podbramkowym na 16 sekund przed końcowym gwizdkiem tyszanie remisują.
Niestety Mamuty mając zwycięstwo w kieszeni „nie dowieźli do końca”.

FC Remedium Hybryd Pyskowice vs. GKS Tychy 4:4

Kolejny mecz na hali w Pyskowicach już w przyszłą niedzielę 14 lutego 2016. Zapraszamy Wszystkich kibiców – oby w Walentynki Mamutom się powiodło!