FUTSAL: sparingowy remis

W niedzielnym sparingu padł remis!

Gwiazda Ruda Śląska vs. FC Remedium Hybryd Pyskowice 4:4

W pierwszych minutach obie drużyny badały przysłowiowy teren…

a z każdą minutą gospodarze pozwalali sobie na coraz więcej stwarzając dogodne sytuacje spychając pyskowiczan do gry obronnej, co w konsekwencji spowodowało, że pierwsi zdobyli bramkę – nasz bramkarz był bez szans. W pierwszej połowie gospodarze mieli jeszcze okazję zdobyć drugą bramkę z rzutu karnego – jednak pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1-0.

Drugą połowę rywale rozpoczęli jeszcze bardziej dominując nasz zespół – tu zbyt odkryli swe szyki, z czego w szybkim czasie skorzystał Patryk Mitkowski doprowadzając strzałem do remisu. Rudzianie szybko odpowiedzieli odrabiając stratę. Następnie nasi wyprowadzili kontrę i po raz kolejny Mitkowski wyrównał. Cios za cios i rywal ponownie prowadzi. Po asyscie naszego kapitana Tomka Wolnego hattrick Patryka Mitkowskiego. W ostatnich minutach meczu Gwiazda znowu prowadzi (4:3). Szczęśliwa końcówka remisujemy, rywale sami trafiają do własnej bramki. Remisujemy na trudnym terenie i to ze znacznie wyżej notowanym rywalem.

Drużyna z Pyskowic wystąpiła w składzie:
Bramkarze: Rafał Wojcik, Łukasz Lubczyński;
Zawodnicy z pola: Mariusz Połeć, Dominik Stańczyk, Wojciech Pawlak, Łukasz Janicki, Patryk Mitkowski, Paweł Kata, Marcin Brysz, Wojciech Wołongiewicz, Tomasz Wolny (c), Tomasz Misiak, Łukasz Wozniak.

Z pewnością nie był to lekki meczyk dla Gwiazdy Ruda Śląska.