cool

Twarze Blade Runners!

cool m.in. tak potrafią pozbierać i wyrzucić pozostawione butelki w naszym mieście cool

Istnieją już ponad rok. Z początkowo 3 osób grupa rozrosła się do kilkunastu osób (w tym i dziewcząt) a swój dynamiczny rozwój zawdzięczają swej pasji i wytrwałości w treningach. Poznajcie grupę freestylową Blade Runners z Pyskowic!

00BladeRunners.jpg

Z okazji ich rocznicy – cyklicznie będziemy przedstawiać Wam kolejnych jej członków.

01KrzysztofB.jpg

Krzysiek Brozda (Lars)
Wiek: 18 lat
Waga: 60 kg
Wzrost: 170 cm

Na co dzień uczeń szkoły samochodowej w Gliwicach, współzałożyciel grupy Blade Runners. Do nietypowej aktywności ruchowej jaką jest parkour i freerunning został zachęcony przez znajomego z którym wspólnie ćwiczył i rozwinął grupę. Jazdę na rolkach rozpoczął w wieku 7 lat, od 3 lat preferuje jazdę agresywną. Od 6 lat ćwiczy biegi długodystansowe. Obecnie dynamicznie rozwijająca się osoba w dziedzinie parkour, freerunning, freeride, oraz street workout. W wolnej chwili zajmuje się origami.

02PatrykM.jpg

Patryk Moj
Wiek: 18 lat
Waga: 75 kg
Wzrost: 182 cm

Parkour i freerunning zaczął ćwiczyć 4 lata temu, bo spodobała mu się sztuka ruchu i przemieszczania się. Obecnie mówi, że kocha ten sport. Poza tym ćwiczy street workout. Motywacją dla niego jest to, że chce być najlepszy. Do grupy Blade Runners wstąpił stosunkowo niedawno, głównie ze względu na to, by poznać innych ludzi którzy spędzają wolny czas w podobny sposób. Po ukończeniu szkoły średniej planuje iść do wojska.

03KonradSz.jpg

Konrad Szpilowski
Wiek: 13 lat
Waga: 46 kg
Wzrost: 156 cm

Mistrz kostki rubika, jeden z pierwszych i najmłodszych członków grupy. Przygodę z parkour zaczął przez zainteresowanie dyscypliną, którą uprawiali jego znajomi. Z czasem zaczął czuć satysfakcję z tego co robi. Od 7 roku życia jeździ na rolkach, ale dopiero 3 lata temu zaczął uczyć się tricków. W przeszłości ćwiczył przez krótki czas judo. Mimo chwilowych zniechęceń, dalej uprawia sporty freestylowe rozwijając się w swoim tempie. W najbliższej przyszłości chce jak szybko zwiększyć swoje umiejętności.

04KacperP.jpg

Kacper Pietrzykowski
Wiek: 17 lat
Waga: 78 kg
Wzrost: 187cm

Od najmłodszych lat zainteresowany różnego rodzaju akrobatyką. Od 2 lat trenuje capoeirę w grupie ABADA CAPOEIRA GLIWICE, potem zaczął ćwiczyć freerunning. Jak twierdzi ćwiczenie samemu nie daje tyle radości i efektów co w towarzystwie wielu osób, ponad to chce dzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi dlatego dołączył grupy Blade Runners. Obecnie wykluczony z treningów z powodu kontuzji kolana na kilka miesięcy (od listopada do maja tego roku). Złota myśl : „W końcu bycie członkiem Blade Runners to nie tylko na…… salt”.

06KatarzynaN.jpg

Kasia Nowicka
Wiek: 17 lat
Waga: 72 kg
Wzrost: 175 cm

Miejskie sporty ekstremalne ćwiczy już prawie rok z małymi przerwami. Do dziś sama nie wie dlaczego zaczęła, ale jej się spodobało. Pragnie czuć satysfakcję ze swoich umiejętności i cieszy się z każdego swojego sukcesu. Generalnie bardzo interesuje się sportem, gra w siatkówkę, ale oprócz tego jej pasją jest muzyka. Niedawno zaczęła tworzyć własne kompozycje muzyczne. Poza liceum uczęszcza do szkoły muzycznej i wiąże z tym swoją przyszłość.

05DamianJ.jpg

Damian Jabłoński
Wiek: 18 lat
Waga: 66 kg
Wzrost: 171 cm

Parkour zaczął uprawiać ponad 5 lat temu dzięki Patrykowi. Wraz z nim poza freerunem ćwiczy czasem na siłowni. Dołączył do grupy Blade Runners by poznać nowych ludzi którzy mają takie same lub podobne zainteresowania, a także ze względu na ułatwioną możliwość nauczenia się trudniejszych elementów przy bardziej doświadczonych osobach. Do swoich zainteresowań zalicza tricking i motoryzację. W przyszłości planuje być mechanikiem samochodowym.

cdn…cool

Podobne wpisy

Dodaj komentarz