remedium_koszulka.jpg

FUTSAL: Sprawdzian dla Mamutów

Już w drugim ligowym spotkaniu Mamuty z Pyskowic rozegrali jeden z najcięższych meczów z najbardziej utytułowaną drużyną I ligi ogólnopolskiej – z głównym faworytem do awansu. Pojedynek FC Remedium Hybryd Pyskowice z GKSem Tychy był najlepszym sprawdzianem dla naszego zespołu.

remedium_koszulka.jpg

Na początku oba zespoły nie forsowały tempa jednak każdą minutą optycznie wyróżniali się rywale z Tychów i to oni objęli prowadzenie.

Mimo wyrównanej gry gospodarze podwyższyli wynik a przed końcem pierwszej połowy FC złapało kontakt. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Zaraz po przerwie tempo zaczęło wzrastać i strzałem Orzecha Mamuty remisują. Wynik 2:2 uskrzydlił pyskowicki zespół, który przeważał w tej połowie. Jednak więcej szczęścia mieli gospodarze. GKS Tychy po rozegranej akcji strzeliło 3 następnie 4 i piątą bramkę.

FC Remedium Hybryd Pyskowice vs. GKS Tychy 2 : 5

Jak sami mówią: „mecz na pewno stał na dobrym poziomie, mógł się podobać kibicom, było wiele futsalowych rozwiązań i ciekawych akcji pod obiema bramkami a z każdego spotkania chcą wracać coraz mocniejsi”

Czy tak będzie w Laskowicach? Spotkanie wyjazdowe z Orłem już w najbliższą niedzielę (11.10.2015).

Drodzy Kibice !

remedium_pierwszymeczpce.png

Do pierwszego ligowego meczu Mamutów na swoim terenie zostało jeszcze kilka dni, ale już dziś gorąco Was zapraszamy. Zaplanuj niedzielę 18.10.2015 tak aby spędzić ją na naszej hali dopingując chłopaków! Zapraszamy cool

Podobne wpisy

Dodaj komentarz