ForTheirKids_PL.jpg

e-pyskowice.pl : Fundacja For Their Kids „Festyn w ubraniach” & „Dzień dwóch domów”

Aktualizacja z dnia 24.10.2015r.:

„z powodu rozpatrywania wniosku fundacji przez sąd o nadanie KRS planowana na listopad akcja w Pyskowicach tzw. FESTYN W UBRANIACH tymczasowo zostaje zawieszona”

na obecną chwilę fundacja ustala nowy termin pod nowych hasłem „Dzień Dwóch Domów”, który planowany jest na dzień 2 maja 2016r.

W tym dniu fundacja pragnie rozdać dzieciom dwóch domów prezenty, a rodzicom broszury „Dwa Domy Moich Marzeń”. Jej celem jest pokazanie dzieciom i rodzicom, iż rozwód czy rozstanie rodziców nie jest i nie powinno stać się krzywdą dziecka. Dwa Domy to nie tylko dom mamy i dom taty, ale również dom dziecka, dom opieki społecznej, dom babci i dom dziadka. Fundacja stawia OPÓR konfliktowi lojalności oraz syndromu PAS u dzieci i młodzieży rozwiedzionych rodziców, a także przeciw porwaniom dzieci. W ten dzień, przy udziale mediów, fundacja chce zwiększać świadomość społeczeństwa w zakresie psychicznego molestowania dzieci oraz porwań dzieci. Dodatkowo fundacja prosi szkoły o przygotowanie przedmiotów aukcyjnych, a dzieci o pomoc w prowadzeniu akcji. Firmy i osoby chcące dorzucić dar do prezentów dzieci, zapraszane są do kontaktu. Warto dołączyć!

Fundacja For Their Kids współpracuje w Holandii ze Stowarzyszeniem, które posiada już holenderski wpis KRS, więc siłami Stowarzyszenia już teraz pozyskuje możliwość zorganizowania Dnia Dwóch Domów, na Polski KRS jednak musi czekać…

Więcej o Fundacji For Their Kids na www.ForTheirKids.com

Aktualizacja z dnia 23.09.2015r.:

Na dzień 28 XI 2015 Fundacja For Their Kids planuje przygotować w Pyskowicach FESTYN W UBRANIACH pod hasłem „zamień ciucha na uśmiech malucha”.

ForTheirKids_PL.jpg

Pyskowicka akcja jest w fazie przygotowań jednak z czasem obejmie również inne rejony, również poza granicami kraju…

Wysłano do UM Pyskowice prośbę o udostępnienie na ten dzień Placu Dożynkowego. Akcja ma na celu zebrać i przekazać darmową odzież i obuwie dla dzieci z domów dziecka i ośrodków pomocy społecznej. Zachęcamy już dziś do udziału wszystkich nauczycieli i uczniów naszych szkół do przygotowania na lekcjach darów na aukcje np. rysunków, wyrobów z gliny i innych. Podczas imprezy przewidziane są liczne zabawy dla dzieci oraz występy muzyczne. Szczegółowy plan powyższej akcji organizator poda niebawem.

Pyskowicka / Polska akcja Fundacji For Their Kids rozpocznie cykl akcji także poza granicami kraju, na które to z wyprzedzeniem przygotowaliśmy dla fundacji plakaty i ulotki w odpowiednich wersjach językowych cool

ForTheirKids_NL.jpg

ForTheirKids_GB.jpg

cool Pamiętajcie 28 listopada 2015r Plac Dożynkowy w Pyskowicach cool

Więcej o Fundacji For Their Kids na www.ForTheirKids.com

Podobne wpisy

Dodaj komentarz